Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

91 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 450 m²Prodej stavebního pozemku 450 m²
Prodej stavebního pozemku 450 m²
Prodej stavebního pozemku 450 m²

Prodej stavebního pozemku 450 m²

Makotřasy, okres Kladno

4 690 000 Kč

10 422 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 671 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Mnichovo Hradiště

4 990 000 Kč

4 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Řehenice, okres Benešov

3 999 000 Kč

4 555 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Petroupim, okres Benešov

2 839 100 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 781 m²Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²
Prodej stavebního pozemku 781 m²

Prodej stavebního pozemku 781 m²

Petroupim, okres Benešov

2 264 900 Kč

2 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Rakovník, okres Rakovník

4 790 000 Kč

3 494 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 2649 m²Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²
Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Prodej stavebního pozemku 2649 m²

Zavidov, okres Rakovník

2 599 000 Kč

981 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej stavebního pozemku 388 m²Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²
Prodej stavebního pozemku 388 m²

Prodej stavebního pozemku 388 m²

Pilátka, Benešov

2 690 000 Kč

1 490 000 Kč

3 840 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 1188 m²Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Smilovice, okres Mladá Boleslav

4 720 000 Kč

3 973 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Žáky, okres Kutná Hora

2 999 000 Kč

2 827 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 671 stavebních pozemků