Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj

238 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1071 m²Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Chrášťany, okres Kolín

8 000 000 Kč

7 470 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

2 063 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 1094 m²Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Kostelecká, Tišice

4 520 000 Kč

4 132 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 2099 m²Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

13 890 000 Kč

13 190 000 Kč

6 284 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

6 683 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Bavoryně, okres Beroun

6 931 950 Kč

5 550 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Hrdlívská 572, Smečno

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6455 m²Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Chodouň, okres Beroun

11 619 000 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Těptín

7 390 000 Kč

8 979 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1222 m²Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²
Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Prodej stavebního pozemku 1222 m²

Netvořice, okres Benešov

3 650 000 Kč

3 200 000 Kč

2 619 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...456...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 564 stavebních pozemků