Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

75 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Teplice - Nová Ves, okres Teplice

3 990 000 Kč

4 389 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 424 m²Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²
Prodej stavebního pozemku 424 m²

Prodej stavebního pozemku 424 m²

Petrohrad, okres Louny

1 500 000 Kč

3 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3658 m²Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Rybniště, okres Děčín

1 829 000 Kč

500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1628 m²Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²
Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Prodej stavebního pozemku 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

2 758 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3162 m²Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Rybniště, okres Děčín

2 290 000 Kč

724 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2648 m²Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Tyršova stezka, Lom

4 999 999 Kč

1 888 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 992 m²Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²
Prodej stavebního pozemku 992 m²

Prodej stavebního pozemku 992 m²

Jiříkov - Filipov, okres Děčín

793 600 Kč

800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Podbořany, okres Louny

2 490 000 Kč

1 690 000 Kč

1 688 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

1 412 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 stavebních pozemků