Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

65 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Březnice, okres Zlín

3 950 000 Kč

4 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2143 m²Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Zlechov, okres Uherské Hradiště

1 800 000 Kč

840 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Nivka ev. č. 68, Hvozdná

3 700 000 Kč

5 007 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1063 m²Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Vsetín, okres Vsetín

3 900 000 Kč

3 669 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Březůvky, okres Zlín

1 580 000 Kč

2 633 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

2 390 000 Kč

1 702 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1651 m²Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Nádražní, Chropyně

2 455 037 Kč

1 487 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1205 m²Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 949 000 Kč

3 277 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 240 stavebních pozemků