Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

2+1

59 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Jičínská 1614/13, Praha 3 - Žižkov

9 499 000 Kč

141 776 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Slezská 486/123, Praha 3 - Vinohrady

8 990 000 Kč

157 719 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Prodáno 15.8.2024

Prodaný  byt 2+1 72 m²Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²

Prodaný byt 2+1 72 m²

Jakutská 1201/13, Praha 10 - Vršovice

7 200 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  byt 2+1 78 m²Prodaný  byt 2+1 78 m²
Prodaný  byt 2+1 78 m²
Prodaný  byt 2+1 78 m²

Prodaný byt 2+1 78 m²

Hlinky 522/19a, Brno - Staré Brno

7 700 000 Kč

98 718 Kč/m2

Prodáno 14.6.2024

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Na Topolce 1613/17, Praha 4 - Nusle

7 400 000 Kč

121 311 Kč/m2

Prodáno 12.6.2024

Prodaný  byt 2+1 77 m²Prodaný  byt 2+1 77 m²
Prodaný  byt 2+1 77 m²
Prodaný  byt 2+1 77 m²

Prodaný byt 2+1 77 m²

Veletržní 824/67, Praha 7 - Holešovice

10 700 000 Kč

138 961 Kč/m2

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Neklanova 145/14, Praha 2 - Vyšehrad

8 600 000 Kč

126 471 Kč/m2

Prodáno 5.6.2024

Prodaný  byt 2+1 72 m²Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²
Prodaný  byt 2+1 72 m²

Prodaný byt 2+1 72 m²

Ševčíkova 1493/5, Praha 3 - Žižkov

9 600 000 Kč

8 150 000 Kč

113 194 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Služská 1006/16c, Praha - Kobylisy

7 900 000 Kč

117 910 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické