Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

178 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.10.2024

Prodaná  chata 120 m², pozemek 317 m²Prodaná  chata 120 m², pozemek 317 m²
Prodaná  chata 120 m², pozemek 317 m²
Prodaná  chata 120 m², pozemek 317 m²

Prodaná chata 120 m², pozemek 317 m²

Újezdec 124, Újezdec

1 890 000 Kč

15 750 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 928 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.10.2024

Prodaná  chata 40 m², pozemek 403 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 403 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 403 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 403 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 403 m²

Velká Chmelištná ev. č. 10, Velká Chmelištná

1 990 000 Kč

1 330 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²
Prodaná  chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Prodaná chalupa 53 m², pozemek 430 m²

Městec 34, Chroustovice

2 000 000 Kč

37 736 Kč/m2

Prodáno 17.10.2024

Prodaná  chata 50 m², pozemek 617 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 617 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 617 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 617 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 617 m²

Benkovice ev. č. 3, Hradec nad Moravicí

1 231 030 Kč

24 621 Kč/m2

Prodáno 15.10.2024

Prodaná  chata 50 m², pozemek 376 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 376 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 376 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 376 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 376 m²

Těšíkov ev. č. 632, Šternberk

1 890 000 Kč

37 800 Kč/m2

Prodáno 11.10.2024

Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 702 m²

Prodaná chata 12 m², pozemek 702 m²

Jundrov ev. č. 6, Brno

1 700 000 Kč

141 667 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 491 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 491 m²

Oldřiš 209, Oldřiš

1 315 000 Kč

21 917 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaná  chata 25 m², pozemek 266 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 266 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 266 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 266 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 266 m²

Ledce ev. č. 86, Nespeky

1 500 000 Kč

1 380 000 Kč

55 200 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 2.10.2024

Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1966 m²Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1966 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1966 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 1966 m²

Prodaná chalupa 200 m², pozemek 1966 m²

Hliněná 18, Malšovice

1 490 000 Kč

1 150 000 Kč

5 750 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 1.10.2024

Prodaná  chata 36 m², pozemek 410 m²Prodaná  chata 36 m², pozemek 410 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 410 m²
Prodaná  chata 36 m², pozemek 410 m²

Prodaná chata 36 m², pozemek 410 m²

Prosetín ev. č. 40, Dobkovice

1 701 000 Kč

47 250 Kč/m2

1...131415...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 928 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.