Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

178 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 432 m²

Mechová ev. č. 168, Lipová

1 490 000 Kč

22 923 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 928 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.8.2024

Prodaná  chata 65 m², pozemek 812 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 812 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 812 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 812 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 812 m²

Dolní Prysk ev. č. 37, Prysk

2 600 000 Kč

2 000 000 Kč

30 769 Kč/m2

Prodáno 9.8.2024

Prodaná  chata 56 m², pozemek 359 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 359 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 359 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 359 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 359 m²

Borovnice ev. č. 62, Borovnice

2 790 000 Kč

1 250 000 Kč

22 321 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 9.8.2024

Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 1132 m²

Prodaná chata 49 m², pozemek 1132 m²

Dr. M. Tyrše ev. č. 67, Orlová - Město

1 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 30.7.2024

Prodaná  chata 49 m², pozemek 49 m²Prodaná  chata 49 m², pozemek 49 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 49 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 49 m²

Prodaná chata 49 m², pozemek 49 m²

Němčice ev. č. 304, Ivančice

1 180 000 Kč

24 082 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: RENTION
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: RENTION

Prodáno 24.7.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 34 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 34 m²

Čerňovice ev. č. 254, Čerňovice

1 400 000 Kč

1 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 24.7.2024

Prodaná  chata 29 m², pozemek 304 m²Prodaná  chata 29 m², pozemek 304 m²
Prodaná  chata 29 m², pozemek 304 m²
Prodaná  chata 29 m², pozemek 304 m²

Prodaná chata 29 m², pozemek 304 m²

Roztoky ev. č. 64, Roztoky

1 350 000 Kč

46 552 Kč/m2

Prodáno 18.7.2024

Prodaná  chata 45 m², pozemek 393 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 393 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 393 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 393 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 393 m²

Nové Homole ev. č. 68, Homole

1 290 000 Kč

28 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 18.7.2024

Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 394 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 394 m²

Šťáhlavy ev. č. 645, Šťáhlavy

1 710 000 Kč

35 625 Kč/m2

Prodáno 15.7.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 654 m²

Ostrata ev. č. 7, Ostrata

1 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...15161718

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 928 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.