Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

310 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.1.2026

Prodaná  chata 120 m², pozemek 413 m²Prodaná  chata 120 m², pozemek 413 m²
Prodaná  chata 120 m², pozemek 413 m²
Prodaná  chata 120 m², pozemek 413 m²

Prodaná chata 120 m², pozemek 413 m²

Valkeřice 5, Valkeřice

2 640 000 Kč

22 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 771 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chalupa 91 m², pozemek 482 m²

Prodaná chalupa 91 m², pozemek 482 m²

Mikulovice 203, Mikulovice

1 900 000 Kč

20 879 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 182 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 182 m²

Zruč ev. č. 12, Zruč-Senec

1 299 000 Kč

1 050 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chalupa 110 m², pozemek 434 m²

Prodaná chalupa 110 m², pozemek 434 m²

Lhoty u Potštejna 77, Lhoty u Potštejna

1 300 000 Kč

11 818 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 18.12.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 3556 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 3556 m²

Česká Třebová ev. č. 89, Česká Třebová

2 290 000 Kč

45 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 8.12.2025

Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²
Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²
Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²

Prodaná chalupa 86 m², pozemek 207 m²

Povlčín 150, Milostín

3 500 000 Kč

2 920 000 Kč

33 953 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 755 m²

K Lidicím ev. č. 7, Ostrava - Petřkovice

2 570 000 Kč

98 846 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 98 m², pozemek 761 m²Prodaná  chata 98 m², pozemek 761 m²
Prodaná  chata 98 m², pozemek 761 m²
Prodaná  chata 98 m², pozemek 761 m²

Prodaná chata 98 m², pozemek 761 m²

Dolní Bečva ev. č. 168, Dolní Bečva

1 900 000 Kč

19 388 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²
Prodaná  chata 44 m², pozemek 352 m²

Prodaná chata 44 m², pozemek 352 m²

Lišice, Dolní Lukavice

2 130 000 Kč

48 409 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chalupa 126 m², pozemek 1024 m²Prodaná  chalupa 126 m², pozemek 1024 m²
Prodaná  chalupa 126 m², pozemek 1024 m²
Prodaná  chalupa 126 m², pozemek 1024 m²

Prodaná chalupa 126 m², pozemek 1024 m²

Pohořílky 15, Otín

1 999 999 Kč

1 500 000 Kč

11 905 Kč/m2

1...345...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 771 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.