Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

310 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²
Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²
Prodaná  chata 46 m², pozemek 911 m²

Prodaná chata 46 m², pozemek 911 m²

Blansko ev. č. 156, Blansko

2 775 000 Kč

60 326 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 771 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.11.2025

Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²
Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²
Prodaná  chalupa 63 m², pozemek 172 m²

Prodaná chalupa 63 m², pozemek 172 m²

Lužná 154, Lužná

2 749 000 Kč

2 400 000 Kč

38 095 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 27.11.2025

Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²
Prodaná  chalupa 118 m², pozemek 626 m²

Prodaná chalupa 118 m², pozemek 626 m²

Mikuleč 81, Mikuleč

2 890 000 Kč

2 650 000 Kč

22 458 Kč/m2

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²
Prodaná  chalupa 95 m², pozemek 1011 m²

Prodaná chalupa 95 m², pozemek 1011 m²

Hostíčkov ev. č. 2, Chodová Planá

2 500 000 Kč

26 316 Kč/m2

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 599 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 599 m²

Čeladná ev. č. 165, Čeladná

1 850 000 Kč

1 690 000 Kč

33 800 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 5117 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 5117 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 5117 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 5117 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 5117 m²

Studenec 22, Svojanov

1 969 000 Kč

19 690 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²

Prodaná chata 64 m², pozemek 464 m²

Komorní Lhotka ev. č. 270, Komorní Lhotka

2 490 000 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 216 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 1, Novosedly nad Nežárkou

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 14.11.2025

Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²

Prodaná chata 89 m², pozemek 398 m²

Lásenice ev. č. 91, Lásenice

2 750 000 Kč

2 380 000 Kč

26 742 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 14.11.2025

Prodaná  chata 76 m², pozemek 844 m²Prodaná  chata 76 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 76 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 76 m², pozemek 844 m²

Prodaná chata 76 m², pozemek 844 m²

Lipina ev. č. 7, Jamné

1 950 000 Kč

1 690 000 Kč

22 237 Kč/m2

1...456...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 771 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.