Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

81 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.10.2025

Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 219 m²

Bratronice ev. č. 110, Bratronice

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

64 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 708 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.10.2025

Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1446 m²Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1446 m²
Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1446 m²
Prodaná  chalupa 137 m², pozemek 1446 m²

Prodaná chalupa 137 m², pozemek 1446 m²

Pod Vinicí 242, Vrdy

4 500 000 Kč

32 847 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková

Prodáno 30.9.2025

Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²

Prodaná chata 73 m², pozemek 43 m²

Kabáty ev. č. 65, Jílové u Prahy

959 056 Kč

13 138 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²
Prodaná  chata 75 m², pozemek 482 m²

Prodaná chata 75 m², pozemek 482 m²

Kozárovice ev. č. 9, Kozárovice

3 190 000 Kč

2 250 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 351 m²

Hýskov ev. č. 68, Hýskov

1 300 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²

Prodaná chalupa 120 m², pozemek 660 m²

Petrovice 11, Miličín

1 990 000 Kč

1 720 000 Kč

14 333 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chata 70 m², pozemek 359 m²Prodaná  chata 70 m², pozemek 359 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 359 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 359 m²

Prodaná chata 70 m², pozemek 359 m²

Vlastějovice ev. č. 167, Vlastějovice

3 800 000 Kč

54 286 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider

Prodáno 28.8.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 533 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 533 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 533 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 533 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 533 m²

Vlkančice ev. č. 87, Vlkančice

2 700 000 Kč

54 000 Kč/m2

Prodáno 21.8.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 706 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 706 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 706 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 706 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 706 m²

Kouty 30, Kouty

3 990 000 Kč

39 900 Kč/m2

Prodáno 19.8.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 432 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 432 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 432 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 432 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 432 m²

Klenovice ev. č. 63, Milešov

2 500 000 Kč

52 083 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 708 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.