Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

81 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.12.2025

Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²
Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²
Prodaná  chalupa 86 m², pozemek 207 m²

Prodaná chalupa 86 m², pozemek 207 m²

Povlčín 150, Milostín

3 500 000 Kč

2 920 000 Kč

33 953 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 708 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.11.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 509 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 509 m²

Hradové Střimelice ev. č. 299, Stříbrná Skalice

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

72 308 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 959 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 959 m²

Skalsko ev. č. 389, Pohoří

4 980 000 Kč

4 400 000 Kč

78 571 Kč/m2

Prodáno 6.11.2025

Prodaná  chata 62 m², pozemek 443 m²Prodaná  chata 62 m², pozemek 443 m²
Prodaná  chata 62 m², pozemek 443 m²
Prodaná  chata 62 m², pozemek 443 m²

Prodaná chata 62 m², pozemek 443 m²

Březovská ev. č. 975, Březová-Oleško - Oleško

3 500 000 Kč

56 452 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 201 m²

Červánek ev. č. 820, Petrov

1 050 000 Kč

775 000 Kč

13 839 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Podobská
Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Michaela Podobská

Michaela Podobská

4.6

Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo

Prodáno 15.10.2025

Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 498 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 498 m²

Mnichovice ev. č. 348, Mnichovice

2 800 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: REMAX Ambassador
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: REMAX Ambassador

Prodáno 10.10.2025

Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 341 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 341 m²

Cholín ev. č. 64, Borotice

3 599 000 Kč

50 690 Kč/m2

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 33 m²

Jarov ev. č. 381, Dolní Břežany

1 290 000 Kč

25 800 Kč/m2

Prodáno 7.10.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 397 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 397 m²

Pohoří ev. č. 480, Pohoří

4 400 000 Kč

67 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium

Prodáno 2.10.2025

Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 400 m²

Bojanovice, okres Praha-západ

590 000 Kč

8 310 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 708 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.