Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

76 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 903 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 903 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 903 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 903 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 903 m²

Domova mládeže 511, Volyně

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 361 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  dům 129 m², pozemek 227 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 227 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 227 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 227 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 227 m²

Na Bojišti 286, Týn nad Vltavou - Malá Strana

4 750 000 Kč

36 822 Kč/m2

Prodáno 19.9.2025

Prodaný  dům 290 m², pozemek 1783 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 1783 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 1783 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 1783 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 1783 m²

Rapšach 117, Rapšach

5 950 000 Kč

4 200 000 Kč

14 483 Kč/m2

Prodáno 17.9.2025

Prodaný  dům 88 m², pozemek 774 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 774 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 774 m²

Hatín 4, Hatín

4 990 000 Kč

56 705 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 400 m²

Okružní 1261, Sezimovo Ústí

4 850 000 Kč

63 816 Kč/m2

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 725 m²

Děbolín 84, Jindřichův Hradec

5 800 000 Kč

4 700 000 Kč

18 800 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř

Prodáno 7.8.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 231 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 231 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 231 m²

Budějovická 105, Ledenice

5 300 000 Kč

4 000 000 Kč

22 222 Kč/m2

Prodáno 7.8.2025

Prodaný  dům 307 m², pozemek 423 m²Prodaný  dům 307 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 307 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 307 m², pozemek 423 m²

Prodaný dům 307 m², pozemek 423 m²

Hradecká ulice 235, Nová Včelnice

3 240 000 Kč

10 554 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 25.7.2025

Prodaný  dům 114 m², pozemek 325 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 325 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 325 m²

Záluží 8, Dolní Třebonín

4 290 000 Kč

37 632 Kč/m2

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  dům 116 m², pozemek 101 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 101 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 101 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 101 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 101 m²

Kostelní 122, Trhové Sviny

4 500 000 Kč

38 793 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 361 domů