Prodané domy v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

272 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1090 m²

Chrášťany 59, Chrášťany

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1115 m²

Skály 15, Skály

3 800 000 Kč

31 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  dům 335 m², pozemek 2112 m²Prodaný  dům 335 m², pozemek 2112 m²
Prodaný  dům 335 m², pozemek 2112 m²
Prodaný  dům 335 m², pozemek 2112 m²

Prodaný dům 335 m², pozemek 2112 m²

Kačlehy 60, Kačlehy

19 900 000 Kč

15 990 000 Kč

47 731 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 307 m², pozemek 1380 m²Prodaný  dům 307 m², pozemek 1380 m²
Prodaný  dům 307 m², pozemek 1380 m²
Prodaný  dům 307 m², pozemek 1380 m²

Prodaný dům 307 m², pozemek 1380 m²

Bor 35, Suchdol nad Lužnicí

3 400 000 Kč

11 075 Kč/m2

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  dům 69 m², pozemek 213 m²Prodaný  dům 69 m², pozemek 213 m²
Prodaný  dům 69 m², pozemek 213 m²
Prodaný  dům 69 m², pozemek 213 m²

Prodaný dům 69 m², pozemek 213 m²

Wolkerova 1416, Sezimovo Ústí

4 070 000 Kč

4 000 000 Kč

57 971 Kč/m2

Prodáno 7.5.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 870 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 870 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 870 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 870 m²

9. května 23, Ševětín

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

33 072 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  dům 51 m², pozemek 405 m²Prodaný  dům 51 m², pozemek 405 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 405 m²
Prodaný  dům 51 m², pozemek 405 m²

Prodaný dům 51 m², pozemek 405 m²

Miřetice 20, Vacov

1 590 000 Kč

31 176 Kč/m2

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 217 m², pozemek 425 m²Prodaný  dům 217 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 217 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 217 m², pozemek 425 m²

Prodaný dům 217 m², pozemek 425 m²

Srubecká 2232/13, Dobrá Voda u Českých Budějovic

9 950 000 Kč

9 450 000 Kč

43 548 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  dům 176 m², pozemek 782 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 782 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 782 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 782 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 782 m²

Ločenice 206, Ločenice

8 990 000 Kč

51 080 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 3541 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 3541 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 3541 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 3541 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 3541 m²

Dolní Lhota 73, Stráž nad Nežárkou

6 100 000 Kč

61 000 Kč/m2

1...151617...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů