Prodané domy v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

272 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 89 m², pozemek 663 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 663 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 663 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 663 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 663 m²

Na braňkách 118, Ševětín

5 490 000 Kč

5 100 000 Kč

57 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²

Prodaný dům 195 m², pozemek 1075 m²

Kostelec 67, Hluboká nad Vltavou

8 220 000 Kč

42 154 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²

Prodaný dům 198 m², pozemek 697 m²

Dolní 173, Chotoviny - Červené Záhoří

8 500 000 Kč

42 929 Kč/m2

Prodáno 4.4.2025

Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 979 m²

Nákří 109, Nákří

8 505 000 Kč

54 172 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 2.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 349 m²

Pražská 34, Borek

4 350 000 Kč

3 350 000 Kč

25 769 Kč/m2

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 423 m²

Týnská 82, Bernartice

6 900 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²

Prodaný dům 270 m², pozemek 714 m²

Palackého 36, Studená

1 190 000 Kč

4 407 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 525 m²

Pod Farou 239, Strmilov

2 290 000 Kč

1 790 000 Kč

22 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 102 m², pozemek 504 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 504 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 504 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 504 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 504 m²

Fügnerova 475, Blatná

3 900 000 Kč

38 235 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 111 m², pozemek 1226 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 1226 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 1226 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 1226 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 1226 m²

Košice 276, Košice

7 850 000 Kč

70 721 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
1...161718...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů