Prodané domy v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

272 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 990 m²

Onšovice 24, Čkyně

2 400 000 Kč

1 800 000 Kč

22 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²
Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²
Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²

Prodaný dům 291 m², pozemek 192 m²

Inocencova 15/14, Vimperk II

4 600 000 Kč

4 350 000 Kč

14 948 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 541 m²

Dražejov 59, Strakonice

3 950 000 Kč

3 500 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář:
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář:

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 925 m²

U Cihelny 626, Strakonice I

5 900 000 Kč

45 736 Kč/m2

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 332 m²

Husova 85, Nová Včelnice

4 495 000 Kč

3 610 000 Kč

19 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 442 m²

Studenská 95, Strmilov

3 200 000 Kč

45 714 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²

Prodaný dům 193 m², pozemek 1510 m²

Hostín 11, Kovářov

8 930 000 Kč

46 269 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 193 m²

Dr. Mareše 109, Bavorov

3 690 000 Kč

3 400 000 Kč

22 667 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 252 m², pozemek 748 m²

Staroklokotská 33, Tábor - Klokoty

7 390 000 Kč

29 325 Kč/m2

Prodáno 4.12.2024

Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 1295 m²

Křtětice 76, Vodňany

3 500 000 Kč

27 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
1...192021...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů