Prodané domy v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

272 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.12.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 801 m²

Vrcovice 54, Vrcovice

6 449 000 Kč

33 942 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 149 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 384 m²

Družstevní 362, Jindřichův Hradec II

4 990 000 Kč

4 120 000 Kč

48 471 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²
Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²
Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²

Prodaný dům 91 m², pozemek 2309 m²

Skalice 75, Skalice

2 200 000 Kč

24 176 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 600 m²

Jivno 82, Jivno

7 890 000 Kč

58 444 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 215 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 215 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 215 m²

I. Olbrachta 1001/23, České Budějovice 5

8 790 000 Kč

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 116 m², pozemek 575 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 575 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 575 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 575 m²

28. října 600, Jindřichův Hradec III

7 490 000 Kč

64 569 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 75 m², pozemek 466 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 466 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 466 m²

Luční 254, Dolní Bukovsko

2 199 000 Kč

1 699 000 Kč

22 653 Kč/m2

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 581 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 581 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 581 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 581 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 581 m²

Budislav - Hlavňov

1 645 000 Kč

22 230 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 110 m², pozemek 216 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 216 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 216 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 216 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 216 m²

Husinecká 933, Tábor

7 790 000 Kč

70 818 Kč/m2

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 576 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 576 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 576 m²

Tržní 434, Netolice

5 700 000 Kč

28 500 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...202122...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 149 domů