Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

95 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  dům 206 m², pozemek 1626 m²Prodaný  dům 206 m², pozemek 1626 m²
Prodaný  dům 206 m², pozemek 1626 m²
Prodaný  dům 206 m², pozemek 1626 m²

Prodaný dům 206 m², pozemek 1626 m²

Ježov 66, Ježov

3 500 000 Kč

16 990 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.6.2024

Prodaný  dům 126 m², pozemek 163 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 163 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 163 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 163 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 163 m²

Křepice 8, Křepice

3 999 990 Kč

3 699 999 Kč

29 365 Kč/m2

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  dům 151 m², pozemek 1062 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 1062 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 1062 m²

Nová Ves 186, Nová Ves

3 950 000 Kč

26 159 Kč/m2

Prodáno 5.6.2024

Prodaný  dům 88 m², pozemek 86 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 86 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 86 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 86 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 86 m²

Kopeček 568, Šakvice

5 900 000 Kč

4 999 999 Kč

56 818 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 243 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 243 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 243 m²

Ježkovice 50, Ježkovice

3 995 000 Kč

3 695 000 Kč

46 188 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů