Kontakt

Prodané domy s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

756 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 1603 m²

Starosedlský Hrádek 20, Starosedlský Hrádek

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

23 558 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 065 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 3821 m²

Jištěrpy ev. č. 5, Chotiněves

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

24 950 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 112 m², pozemek 439 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 439 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 439 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 439 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 439 m²

Kamenice 230, Kamenice

3 800 000 Kč

33 929 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 263 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 263 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 263 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 263 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 263 m²

Čáslavice 138, Čáslavice

4 500 000 Kč

45 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 559 m²

Sudislav nad Orlicí 46, Sudislav nad Orlicí

4 990 000 Kč

4 400 000 Kč

23 913 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 346 m²

Vrbice 249, Vrbice

3 999 000 Kč

28 564 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 3359 m²

Kerhartice ev. č. 9277, Ústí nad Orlicí

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²

Prodaný dům 460 m², pozemek 4000 m²

Chvalšovice 6, Dřešín

4 000 000 Kč

8 696 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 1425 m²

Pržno 170, Pržno

6 950 000 Kč

4 995 000 Kč

20 141 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
123...76

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 065 domů