Kontakt

Prodané domy s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

757 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 3013 m²

Česká Olešná 7, Strmilov

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

44 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 065 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1527 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1527 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1527 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1527 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1527 m²

Líšnice 325, Líšnice

4 290 000 Kč

47 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 2070 m²

Rabí 93, Rabí

3 999 000 Kč

25 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 499 m²

Pašinovice 48, Komařice

3 900 000 Kč

44 828 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 169 m²

Na Pískách 1046/19, Mělník

4 400 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 958 m²

Větrovy 43, Tábor

3 950 000 Kč

43 889 Kč/m2

Prodáno 16.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1592 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1592 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1592 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1592 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1592 m²

Sepekov 163, Sepekov

3 290 000 Kč

3 000 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²

Prodaný dům 252 m², pozemek 466 m²

Polské lidové armády 180, Úštěk-Českolipské Předměstí

4 490 000 Kč

17 817 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 850 m²

Osvračín 205, Osvračín

4 900 000 Kč

40 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 204 m²

Pod Lipami 128, Silůvky

4 650 000 Kč

50 543 Kč/m2

1...666768...76

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 065 domů