Kontakt

Prodané domy s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

757 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 616 m²

Dolany 59, Dolany

4 490 000 Kč

4 000 000 Kč

20 942 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 066 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 612 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 612 m²

Karla Čapka 575/9, Lom

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

20 865 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 443 m²

Horní Slivno 80, Horní Slivno

3 650 000 Kč

3 300 000 Kč

22 000 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 714 m²

V Poříčí 448, Doudleby nad Orlicí

4 590 000 Kč

22 390 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²
Prodaný  dům 177 m², pozemek 3220 m²

Prodaný dům 177 m², pozemek 3220 m²

Libnov 73, Krajková

7 000 000 Kč

4 000 000 Kč

22 599 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 448 m²

Prodaný dům 63 m², pozemek 448 m²

Za Trubným 974, Bechyně

4 990 000 Kč

4 900 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 384 m²

Ratenice 138, Ratenice

4 250 000 Kč

53 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 5.8.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 2787 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 2787 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 2787 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 2787 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 2787 m²

Ludvíkovice 36, Ludvíkovice

3 550 000 Kč

14 200 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1027 m²

Hlavní 222, Tlučná

4 300 000 Kč

21 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 30.7.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 2359 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 2359 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 2359 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 2359 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 2359 m²

Lichnov 129, Lichnov

4 700 000 Kč

3 500 000 Kč

26 923 Kč/m2

1...676869...76

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 066 domů