Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj

Od 19. 5. 2024

111 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 947 m²

Dobřenice 56, Dobřenice

2 600 000 Kč

39 394 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 3889 m²

Nebeská Rybná 155, Rokytnice v Orlických horách

3 142 500 Kč

19 279 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1601 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1601 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1601 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1601 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1601 m²

Hradecká 122, Černožice

5 200 000 Kč

52 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 229 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 229 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 229 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 229 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 229 m²

Starolibečská 37, Trutnov - Libeč

2 490 000 Kč

2 331 000 Kč

14 569 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 524 m²

Stračov 93, Stračov

1 600 000 Kč

24 242 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 121 m², pozemek 7149 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 7149 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 7149 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 7149 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 7149 m²

Ježkovice 9, Voděrady

7 900 000 Kč

65 289 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vilímek
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Tomáš Vilímek

Tomáš Vilímek

Realitní kancelář: Prime Living

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 920 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 920 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 920 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 920 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 920 m²

Tereziny Dary 18, Lískovice

5 200 000 Kč

4 350 000 Kč

48 333 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 15.12.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 5352 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 5352 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 5352 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 5352 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 5352 m²

Dubenec 108, Dubenec

2 780 000 Kč

10 692 Kč/m2

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  dům 181 m², pozemek 653 m²Prodaný  dům 181 m², pozemek 653 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 653 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 653 m²

Prodaný dům 181 m², pozemek 653 m²

Slavhostice 47, Slavhostice

3 440 000 Kč

19 006 Kč/m2

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1879 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1879 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1879 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1879 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1879 m²

Labouň 8, Jičíněves

4 380 000 Kč

36 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
1234...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů