Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

32 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 297 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 297 m²

Nádražní 307, Hostinné

6 899 000 Kč

6 500 000 Kč

13 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 246 m², pozemek 2253 m²Prodaný  dům 246 m², pozemek 2253 m²
Prodaný  dům 246 m², pozemek 2253 m²
Prodaný  dům 246 m², pozemek 2253 m²

Prodaný dům 246 m², pozemek 2253 m²

Starý Bydžov 94, Starý Bydžov

5 275 000 Kč

5 195 000 Kč

21 118 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 172 m², pozemek 1367 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 1367 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 1367 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 1367 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 1367 m²

Do Končin 616, Jaroměř - Jakubské Předměstí

8 490 000 Kč

7 750 000 Kč

45 058 Kč/m2

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  dům 280 m², pozemek 657 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 657 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 657 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 657 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 657 m²

Husitská 853, Hostinné

6 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 46161 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 46161 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 46161 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 46161 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 46161 m²

Šediviny 56, Kounov

7 990 000 Kč

57 071 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Prodáno 3.10.2024

Prodaný  dům 143 m², pozemek 691 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 691 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 691 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 691 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 691 m²

Kollárova 682, Vamberk

5 290 000 Kč

36 993 Kč/m2

Prodáno 1.10.2024

Prodaný  dům 142 m², pozemek 435 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 435 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 435 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 435 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 435 m²

Gagarinova 841/13, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 900 000 Kč

6 000 000 Kč

42 254 Kč/m2

Prodáno 4.9.2024

Prodaný  dům 366 m², pozemek 955 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 955 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 955 m²

Na Láni 1255, Rychnov nad Kněžnou

8 500 000 Kč

7 100 000 Kč

19 399 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 1.7.2024

Prodaný  dům 310 m², pozemek 1051 m²Prodaný  dům 310 m², pozemek 1051 m²
Prodaný  dům 310 m², pozemek 1051 m²
Prodaný  dům 310 m², pozemek 1051 m²

Prodaný dům 310 m², pozemek 1051 m²

Mladé Buky 229, Mladé Buky

6 900 000 Kč

5 900 000 Kč

19 032 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  dům 156 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 156 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 156 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 156 m², pozemek 844 m²

T. G. Masaryka 330, Ostroměř

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

34 551 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 domů