Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

32 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 63 m², pozemek 1054 m²Prodaný  dům 63 m², pozemek 1054 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 1054 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 1054 m²

Prodaný dům 63 m², pozemek 1054 m²

Černíkovice 236, Černíkovice

5 990 000 Kč

95 079 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  dům 230 m², pozemek 6318 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 6318 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 6318 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 6318 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 6318 m²

Horní 63, Teplice nad Metují - Horní Teplice

7 900 000 Kč

34 348 Kč/m2

Prodáno 23.10.2025

Prodaný  dům 147 m², pozemek 713 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 713 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 713 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 713 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 713 m²

Okružní 205, Černožice

5 300 000 Kč

36 054 Kč/m2

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 753 m²

Pod Strání 253, Rtyně v Podkrkonoší

7 380 000 Kč

6 380 000 Kč

35 444 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 855 m²

Dvořákova 1160, Rychnov nad Kněžnou

6 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 549 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 549 m²

Chlívce 71, Stárkov

8 000 000 Kč

5 100 000 Kč

36 170 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 3840 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 3840 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 3840 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 3840 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 3840 m²

Dolní Nová Ves 101, Lázně Bělohrad

7 875 000 Kč

6 750 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 2.7.2025

Prodaný  dům 203 m², pozemek 635 m²Prodaný  dům 203 m², pozemek 635 m²
Prodaný  dům 203 m², pozemek 635 m²
Prodaný  dům 203 m², pozemek 635 m²

Prodaný dům 203 m², pozemek 635 m²

Křenkova 350, Česká Skalice

7 490 000 Kč

6 800 000 Kč

33 498 Kč/m2

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 381 m²

Horní Radechová 213, Horní Radechová

5 483 999 Kč

47 687 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 147 m², pozemek 1025 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 1025 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1025 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1025 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 1025 m²

U Rybníčka 254, Potštejn

5 250 000 Kč

35 714 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 324 domů