Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj

Od 19. 5. 2024

111 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.10.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 753 m²

Pod Strání 253, Rtyně v Podkrkonoší

7 380 000 Kč

6 380 000 Kč

35 444 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1353 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1353 m²

Běluň 18, Heřmanice

3 540 000 Kč

23 600 Kč/m2

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 779 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 779 m²

Bystřice 56, Bystřice

3 290 000 Kč

2 500 000 Kč

28 090 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 269 m²

Hněvčeves 48, Hněvčeves

860 500 Kč

8 605 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²
Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²
Prodaný  dům 319 m², pozemek 1960 m²

Prodaný dům 319 m², pozemek 1960 m²

Vernéřovice, Vernéřovice

3 290 000 Kč

10 313 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 1700 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 1700 m²

Božanov 184, Božanov

2 990 000 Kč

2 490 000 Kč

18 043 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 719 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 719 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 719 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 719 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 719 m²

Pěkov 110, Police nad Metují

3 490 000 Kč

29 083 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 707 m²

Černý Důl 228, Černý Důl

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 108 m², pozemek 804 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 804 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 804 m²

Na Občinách 475/32, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

11 990 000 Kč

10 150 000 Kč

93 981 Kč/m2

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 855 m²

Dvořákova 1160, Rychnov nad Kněžnou

6 000 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
1...456...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 045 domů