Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj

Od 20. 5. 2024

150 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 2720 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 2720 m²

Slezské Rudoltice 71, Slezské Rudoltice

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²
Prodaný  dům 144 m², pozemek 129 m²

Prodaný dům 144 m², pozemek 129 m²

Hodslavice 260, Hodslavice

4 390 000 Kč

4 090 000 Kč

28 403 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 876 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 876 m²

Zátiší 110, Suchdol nad Odrou

3 450 000 Kč

26 538 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 936 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 936 m²

Dolní 338, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 500 000 Kč

4 600 000 Kč

21 296 Kč/m2

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 243 m², pozemek 2938 m²

Prodaný dům 243 m², pozemek 2938 m²

Loučky 106, Odry

7 980 000 Kč

32 840 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1031 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1031 m²

Mendlova 1329/4, Opava - Předměstí

9 800 000 Kč

8 500 000 Kč

30 357 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2273 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 2273 m²

Nebory 271, Třinec

5 950 000 Kč

4 775 000 Kč

30 806 Kč/m2

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 774 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 774 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 774 m²

Třešňová 2784, Frýdek-Místek - Frýdek

6 600 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 1001 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 1001 m²

Obecní 545, Albrechtice

4 000 000 Kč

17 391 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 2957 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 2957 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 2957 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 2957 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 2957 m²

K Holotovci 101, Orlová - Lazy

5 199 000 Kč

28 883 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
1...789...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů