Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj

Od 20. 5. 2024

150 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 96 m²

Prodaný dům 62 m², pozemek 96 m²

Do Grundů 91, Neplachovice

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

25 645 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 501 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 501 m²

Rychvald 2346, Rychvald

6 990 000 Kč

6 550 000 Kč

48 881 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 861 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 861 m²

Karla Havlíčka Borovského 251, Ryžoviště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

12 396 Kč/m2

Prodáno 17.4.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 849 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 849 m²

Staré Hamry 258, Staré Hamry

4 250 000 Kč

38 636 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 198 m², pozemek 996 m²Prodaný  dům 198 m², pozemek 996 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 996 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 996 m²

Prodaný dům 198 m², pozemek 996 m²

Sluneční 17, Pustá Polom

3 490 000 Kč

3 190 000 Kč

16 111 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1330 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1330 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1330 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1330 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1330 m²

Selská 1323/53, Havířov - Město

4 590 000 Kč

38 250 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 176 m², pozemek 5343 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 5343 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 5343 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 5343 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 5343 m²

Dětmarovice 747, Dětmarovice

4 500 000 Kč

3 900 000 Kč

22 159 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 288 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 288 m²

Kaminského 678/64, Ostrava - Nová Bělá

8 895 000 Kč

8 750 000 Kč

68 898 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 2583 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 2583 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2583 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2583 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 2583 m²

Býkov 20, Býkov-Láryšov

3 990 000 Kč

4 202 000 Kč

24 718 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 1002 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 1002 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 1002 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 1002 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 1002 m²

Doubrava 939, Doubrava

7 000 000 Kč

6 700 000 Kč

63 810 Kč/m2

1...8910...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů