Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

63 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 763 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 763 m²

Křelovice 27, Křelovice

5 181 500 Kč

33 866 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.12.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 611 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 611 m²

Habrovská 647, Chrást

7 709 000 Kč

53 166 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 1220 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 1220 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 1220 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 1220 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 1220 m²

Mrtník 134, Mrtník

8 990 600 Kč

8 000 000 Kč

82 474 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 874 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 874 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 874 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 874 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 874 m²

Dešenice 170, Dešenice

6 200 000 Kč

34 444 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²
Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²
Prodaný  dům 275 m², pozemek 2647 m²

Prodaný dům 275 m², pozemek 2647 m²

Lazny 15, Strašín

5 200 000 Kč

18 909 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 1015 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 1015 m²

Nádražní, Mýto, Mýto

5 990 000 Kč

51 638 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1480 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1480 m²

Rebcova 761, Přeštice

12 890 000 Kč

9 650 000 Kč

43 468 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Prodáno 3.10.2025

Prodaný  dům 569 m², pozemek 4130 m²Prodaný  dům 569 m², pozemek 4130 m²
Prodaný  dům 569 m², pozemek 4130 m²
Prodaný  dům 569 m², pozemek 4130 m²

Prodaný dům 569 m², pozemek 4130 m²

Dolní Jadruž 29, Chodský Újezd

7 000 000 Kč

12 302 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  dům 62 m², pozemek 474 m²Prodaný  dům 62 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 62 m², pozemek 474 m²

Prodaný dům 62 m², pozemek 474 m²

Výsluní ev. č. 1348, Plzeň 3 - Litice

6 990 000 Kč

6 800 000 Kč

109 677 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 253 m²

V Mokřinách 656/19, Plzeň 4 - Újezd

9 950 000 Kč

68 151 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů