Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

63 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 299 m²

Husova 140, Stříbro

6 500 000 Kč

5 100 000 Kč

23 394 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1092 m²

Líšťany 74, Líšťany

8 900 000 Kč

7 590 000 Kč

37 950 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 153 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 153 m²

Habrmannova 1630/21, Plzeň - Východní Předměstí

9 900 000 Kč

8 300 000 Kč

33 200 Kč/m2

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 410 m²

Do Haček 280/4, Plzeň - Černice

8 549 000 Kč

61 064 Kč/m2

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 322 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 322 m²

U Svahu 193/8, Plzeň 3 - Nová Hospoda

10 490 000 Kč

9 500 000 Kč

70 370 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 579 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 579 m²

Kamenný Újezd 112, Nýřany

8 400 000 Kč

6 900 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1571 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1571 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1571 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1571 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1571 m²

Nezamyslice 28, Nezamyslice

6 499 000 Kč

5 500 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 986 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 986 m²

Hradec 188, Hradec

6 950 000 Kč

6 790 000 Kč

48 500 Kč/m2

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²
Prodaný  dům 360 m², pozemek 844 m²

Prodaný dům 360 m², pozemek 844 m²

Gagarinova 889, Přeštice

6 999 000 Kč

19 442 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1155 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1155 m²

Cheznovice 117, Cheznovice

6 210 000 Kč

41 400 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů