Prodané domy v kraji Plzeňský kraj

Od 20. 5. 2024

163 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 445 m²

Tachovská 256, Planá

2 500 000 Kč

12 755 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 559 m²

Lhota pod Radčem 84, Lhota pod Radčem

1 495 000 Kč

14 375 Kč/m2

Prodáno 2.9.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 738 m²

K Doudlevcům 120/6, Plzeň 3 - Radobyčice

8 900 000 Kč

8 400 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 912 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 912 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 912 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 912 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 912 m²

Čižice 139, Čižice

7 400 000 Kč

33 636 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Reality MOJE
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Reality MOJE

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  dům 95 m², pozemek 538 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 538 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 538 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 538 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 538 m²

Druztová 316, Druztová

7 150 000 Kč

75 263 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1587 m²

Oplot 65, Oplot

3 990 000 Kč

28 298 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 2070 m²

Rabí 93, Rabí

3 999 000 Kč

25 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 1336 m²

Bezděkov 241, Bezděkov

10 100 000 Kč

105 208 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 850 m²

Osvračín 205, Osvračín

4 900 000 Kč

40 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 616 m²

Dolany 59, Dolany

4 490 000 Kč

4 000 000 Kč

20 942 Kč/m2

1...14151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 domů