Prodané domy v kraji Plzeňský kraj

Od 20. 5. 2024

163 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  dům 248 m², pozemek 110 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 110 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 110 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 110 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 110 m²

Blatnice 49, Blatnice

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

28 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 172 m², pozemek 1061 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 1061 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 1061 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 1061 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 1061 m²

Kamenný Újezd 318, Kamenný Újezd

12 000 000 Kč

69 767 Kč/m2

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 1348 m²

Žebráky 32, Hošťka

2 621 000 Kč

2 100 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 160 m²

Dělnická 214/4, Plzeň 1 - Severní Předměstí

4 800 000 Kč

37 795 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Prodáno 11.5.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 671 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 671 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 671 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 671 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 671 m²

Olšová 2322/26, Plzeň - Východní Předměstí

11 490 000 Kč

10 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1681 m²

Maxov 33, Všeruby

2 500 000 Kč

2 000 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 1140 m²

Mladice 21, Zavlekov

950 000 Kč

21 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 299 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 299 m²

Husova 140, Stříbro

6 500 000 Kč

5 100 000 Kč

23 394 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 25.4.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1092 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1092 m²

Líšťany 74, Líšťany

8 900 000 Kč

7 590 000 Kč

37 950 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²
Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²
Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²

Prodaný dům 253 m², pozemek 1019 m²

Hlohovice 58, Hlohovice

3 790 000 Kč

14 980 Kč/m2

1...8910...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 domů