Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

234 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 785 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 2100 m²

Vlkaneč 99, Vlkaneč

8 390 000 Kč

6 999 000 Kč

23 330 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 905 m²

Zahradní 465, Vrané nad Vltavou

10 980 000 Kč

9 000 000 Kč

37 344 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 2892 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 2892 m²

V Koutě 62, Běrunice

7 390 000 Kč

33 288 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 826 m²

Chržín 72, Chržín

8 200 000 Kč

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 383 m²

Sportovní 211, Poříčí nad Sázavou

5 500 000 Kč

59 783 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 327 m²

Kovářovice 11, Pyšely

8 300 000 Kč

76 852 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 995 m²

Ouběnice 85, Ouběnice

8 999 000 Kč

6 400 000 Kč

52 033 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 295 m²

Ořechová 485, Kladno - Kročehlavy

5 900 000 Kč

60 825 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²
Prodaný  dům 139 m², pozemek 1491 m²

Prodaný dům 139 m², pozemek 1491 m²

Komenského 627, Zdice

6 300 000 Kč

45 324 Kč/m2

123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 785 domů