Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

235 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 307 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 307 m²

Nečín 141, Nečín

5 250 000 Kč

29 167 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 866 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 866 m²

Na Vršku, Vrané nad Vltavou, Vrané nad Vltavou

15 000 000 Kč

9 800 000 Kč

49 000 Kč/m2

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1225 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1225 m²

Milčice 15, Milčice

6 480 000 Kč

5 150 000 Kč

46 818 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 5.6.2025

Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²
Prodaný  dům 199 m², pozemek 830 m²

Prodaný dům 199 m², pozemek 830 m²

Českolipská 1154/42, Mělník

9 499 000 Kč

6 200 000 Kč

31 156 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 692 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 692 m²

Třebáňská 761, Řevnice

9 300 000 Kč

58 125 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 261 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 261 m²

Masarykova 102, Kačice

6 800 000 Kč

54 400 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 414 m²

9. května 230, Dobrovice

6 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 563 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 563 m²

Boseň 105, Boseň

5 400 000 Kč

38 571 Kč/m2

Prodáno 16.5.2025

Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 1259 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 1259 m²

Soběšovice 11, Chrášťany

9 990 000 Kč

91 651 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 558 m²

Svrkyně 25, Svrkyně

5 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

1...111213...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 787 domů