Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 19. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 1184 m²

U Háje 208, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

10 700 000 Kč

69 935 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 276 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 826 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 826 m²

Chržín 72, Chržín

8 200 000 Kč

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 188 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 188 m²

U Rybníka 660, Hovorčovice

11 490 000 Kč

99 913 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 270 m²

U Kaštanů 95, Červený Újezd

4 650 000 Kč

52 841 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 383 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 383 m²

Sportovní 211, Poříčí nad Sázavou

5 500 000 Kč

59 783 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 327 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 327 m²

Kovářovice 11, Pyšely

8 300 000 Kč

76 852 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 995 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 995 m²

Ouběnice 85, Ouběnice

8 999 000 Kč

6 400 000 Kč

52 033 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 295 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 295 m²

Ořechová 485, Kladno - Kročehlavy

5 900 000 Kč

60 825 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 1454 m²

Budenín 36, Votice

5 950 000 Kč

4 950 000 Kč

27 049 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...345...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 276 domů