Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²
Prodaný  dům 159 m², pozemek 259 m²

Prodaný dům 159 m², pozemek 259 m²

Zlatnická 300, Jenštejn

12 875 000 Kč

10 150 000 Kč

63 836 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.11.2024

Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 749 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 749 m²

Tuhaň 355, Tuhaň

9 500 000 Kč

58 642 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  dům 100 m², pozemek 152 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 152 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 152 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 152 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 152 m²

Milešov 44, Milešov

1 500 000 Kč

1 290 000 Kč

12 900 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  dům 205 m², pozemek 707 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 707 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 707 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 707 m²

Vyšehradská 122, Vodochody

12 900 000 Kč

11 749 000 Kč

57 312 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 22.11.2024

Prodaný  dům 142 m², pozemek 902 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 902 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 902 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 902 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 902 m²

Drozdov 197, Drozdov

4 995 000 Kč

35 176 Kč/m2

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 122 m², pozemek 470 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 470 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 470 m²

Třebenice 105, Štěchovice

8 600 000 Kč

6 300 000 Kč

51 639 Kč/m2

Realitní makléř: David Skácel
Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ
Realitní makléř: David Skácel

David Skácel

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY ANGLICKÁ

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 246 m², pozemek 1080 m²Prodaný  dům 246 m², pozemek 1080 m²
Prodaný  dům 246 m², pozemek 1080 m²
Prodaný  dům 246 m², pozemek 1080 m²

Prodaný dům 246 m², pozemek 1080 m²

V Lukách 314, Středokluky

19 000 000 Kč

16 150 000 Kč

65 650 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 679 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 679 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 679 m²

Akátová 185, Senomaty

5 900 000 Kč

5 100 000 Kč

23 182 Kč/m2

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 1724 m²

Blažejovice 25, Blažejovice

4 640 000 Kč

53 953 Kč/m2

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 181 m², pozemek 840 m²Prodaný  dům 181 m², pozemek 840 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 840 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 840 m²

Prodaný dům 181 m², pozemek 840 m²

Nové Dvory 109, Nové Dvory

9 800 000 Kč

54 144 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1...404142...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů