Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

541 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 169 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 169 m²

Na Pískách 1046/19, Mělník

4 400 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: RE/MAX Only
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: RE/MAX Only

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.8.2024

Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 600 m²

Podmoky 61, Podmoky

8 990 000 Kč

5 990 000 Kč

31 862 Kč/m2

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 290 m²

Na Svahu 200, Horoušany

10 750 000 Kč

9 950 000 Kč

79 600 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²

Prodaná zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²

Nepomuk 159, Nepomuk

12 000 000 Kč

16 151 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 116 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 480 m²

Hořešovičky 56, Hořešovičky

6 100 000 Kč

52 586 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 813 m²

Dolní Kamenice 12, Chržín

2 650 000 Kč

35 811 Kč/m2

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 895 m²

Jaselská 1220/2, Čelákovice

16 500 000 Kč

15 290 000 Kč

58 359 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 443 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 443 m²

Horní Slivno 80, Horní Slivno

3 650 000 Kč

3 300 000 Kč

22 000 Kč/m2

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 817 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 817 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 817 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 817 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 817 m²

Choteč 95, Choteč

8 000 000 Kč

78 431 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 263 m², pozemek 746 m²Prodaný  dům 263 m², pozemek 746 m²
Prodaný  dům 263 m², pozemek 746 m²
Prodaný  dům 263 m², pozemek 746 m²

Prodaný dům 263 m², pozemek 746 m²

Dukelských hrdinů 1328/12, Slaný

9 200 000 Kč

34 981 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1...484950...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů