Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

541 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 350 m², pozemek 994 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 994 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 994 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 994 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 994 m²

Jizerní Vtelno 152, Jizerní Vtelno

11 500 000 Kč

8 000 000 Kč

22 857 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 103 m², pozemek 289 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 289 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 289 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 289 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 289 m²

Husova 382, Drahelčice

11 700 000 Kč

11 000 000 Kč

106 796 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 384 m²

Ratenice 138, Ratenice

4 250 000 Kč

53 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Prodáno 5.8.2024

Prodaný  dům 161 m², pozemek 1014 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 1014 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 1014 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 1014 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 1014 m²

Tigridova 1598, Úvaly

12 950 000 Kč

80 435 Kč/m2

Prodáno 2.8.2024

Prodaný  dům 172 m², pozemek 666 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 666 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 666 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 666 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 666 m²

Míru 889, Kolín II

8 900 000 Kč

7 000 000 Kč

40 698 Kč/m2

Prodáno 31.7.2024

Prodaný  dům 202 m², pozemek 2398 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 2398 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 2398 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 2398 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 2398 m²

Hvozdnice 73, Hvozdnice

11 539 000 Kč

9 975 000 Kč

49 381 Kč/m2

Prodáno 31.7.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 528 m²

Plazy 72, Plazy

7 000 000 Kč

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 31.7.2024

Prodaný  dům 121 m², pozemek 977 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 977 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 977 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 977 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 977 m²

Na Mělách 92, Nespeky - Městečko

11 600 000 Kč

9 740 000 Kč

80 496 Kč/m2

Prodáno 29.7.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1314 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1314 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1314 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1314 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1314 m²

Zákolany 78, Zákolany

4 600 000 Kč

24 211 Kč/m2

Prodáno 29.7.2024

Prodaný  dům 122 m², pozemek 425 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 425 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 425 m²

Žižkova 175, Velké Popovice

4 006 032 Kč

32 836 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...495051...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů