Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 20. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.1.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 433 m²

Šrámkova 3050/58, Ústí nad Labem - Severní Terasa

5 500 000 Kč

26 190 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  dům 54 m², pozemek 397 m²Prodaný  dům 54 m², pozemek 397 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 397 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 397 m²

Prodaný dům 54 m², pozemek 397 m²

Severní Terasa ev. č. 9381, Ústí nad Labem

2 450 000 Kč

45 370 Kč/m2

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 828 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 828 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 828 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 828 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 828 m²

Karlín 52, Dolní Poustevna

3 499 000 Kč

2 890 000 Kč

15 211 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 285 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 285 m²

Lipská 2197/58, Chomutov

9 000 000 Kč

7 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 959 m²

Studánka 349, Varnsdorf

4 490 000 Kč

3 600 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 355 m²

Drahobuz 80, Drahobuz

1 390 000 Kč

1 250 000 Kč

10 163 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 1100 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 1100 m²

Hraničářská 4525, Chomutov

6 250 000 Kč

71 023 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  dům 133 m², pozemek 405 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 405 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 405 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 405 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 405 m²

Zálezly 42, Velemyšleves

2 650 000 Kč

19 925 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 214 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 214 m²

Na Rynečku 28, Peruc

2 990 000 Kč

2 000 000 Kč

11 429 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 500 m², pozemek 1728 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 1728 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 1728 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 1728 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 1728 m²

J. B. Foerstera 765, Jirkov

15 600 000 Kč

31 200 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
1...141516...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů