Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 20. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 765 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 765 m²

Březinova 877/8, Jiříkov - Starý Jiříkov

1 550 000 Kč

10 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²
Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²
Prodaný  dům 6089 m², pozemek 6000 m²

Prodaný dům 6089 m², pozemek 6000 m²

Bílý Újezd 16, Velemín

7 200 000 Kč

6 600 000 Kč

1 084 Kč/m2

Prodáno 11.12.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1555 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1555 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1555 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1555 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1555 m²

Loučky 117, Verneřice

6 100 000 Kč

25 417 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  dům 361 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 361 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 361 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 361 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 361 m², pozemek 280 m²

Švabinského 116/7, Ústí nad Labem - Střekov

8 490 000 Kč

5 750 000 Kč

15 928 Kč/m2

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 432 m²

Na Městečku 56, Slavětín

5 200 000 Kč

4 000 000 Kč

16 598 Kč/m2

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 899 m²

Vítězná 271, Ústí nad Labem - Svádov

7 590 000 Kč

91 446 Kč/m2

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 545 m²

Libušín 308/37, Krupka

3 340 000 Kč

20 875 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  dům 246 m², pozemek 685 m²Prodaný  dům 246 m², pozemek 685 m²
Prodaný  dům 246 m², pozemek 685 m²
Prodaný  dům 246 m², pozemek 685 m²

Prodaný dům 246 m², pozemek 685 m²

Turnovská 2277, Varnsdorf

2 190 000 Kč

2 000 000 Kč

8 130 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o

Prodáno 27.11.2024

Prodaný  dům 83 m², pozemek 790 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 790 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 790 m²

Lhota 2, Liběšice

1 137 450 Kč

13 704 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 26.11.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²

Prodaná zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²

Smolnice 50, Smolnice

3 100 000 Kč

8 267 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
1...151617...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů