Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 20. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 118 m²

Smolnice 224, Smolnice

9 500 000 Kč

8 000 000 Kč

76 190 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 928 m²

U Stadionu 285/11, Povrly

8 500 000 Kč

51 205 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 1436 m²

Petra Obrovce 1502, Louny

5 000 000 Kč

22 422 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 734 m²

Prodaný dům 58 m², pozemek 734 m²

Vojnice 68, Koštice

1 900 000 Kč

32 759 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Prodáno 13.11.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 233 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 233 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 233 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 233 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 233 m²

Ústecká 31, Krupka - Soběchleby

2 950 000 Kč

22 692 Kč/m2

Prodáno 11.11.2024

Prodaný  dům 161 m², pozemek 765 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 765 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 765 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 765 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 765 m²

Jaroslava Vrchlického 3150, Žatec

11 000 000 Kč

68 323 Kč/m2

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 447 m²

Čapkova 108, Hostomice

4 900 000 Kč

26 344 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 250 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 250 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 250 m²

Opletalova 273, Ústí nad Labem - Neštěmice

3 000 000 Kč

2 160 000 Kč

20 571 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 31.10.2024

Prodaný  dům 187 m², pozemek 1163 m²Prodaný  dům 187 m², pozemek 1163 m²
Prodaný  dům 187 m², pozemek 1163 m²
Prodaný  dům 187 m², pozemek 1163 m²

Prodaný dům 187 m², pozemek 1163 m²

Chuderovec 9, Chuderov

16 480 000 Kč

15 500 000 Kč

82 888 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1062 m²

Křemýž 96, Ohníč

5 400 000 Kč

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

1...161718...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů