Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 20. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  dům 206 m², pozemek 1317 m²Prodaný  dům 206 m², pozemek 1317 m²
Prodaný  dům 206 m², pozemek 1317 m²
Prodaný  dům 206 m², pozemek 1317 m²

Prodaný dům 206 m², pozemek 1317 m²

Království 286, Šluknov

3 690 000 Kč

2 290 000 Kč

11 117 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 143 m², pozemek 763 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 763 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 763 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 763 m²

Závoznická 3236, Varnsdorf

6 390 000 Kč

44 685 Kč/m2

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 91 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 91 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 91 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 91 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 91 m²

Běsno 52, Kryry

2 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 374 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 374 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 374 m²

Chomutovská 134, Březno

5 700 000 Kč

33 529 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 16.7.2025

Prodaný  dům 134 m², pozemek 928 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 928 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 928 m²

U Kamencového jezera 5869, Chomutov

8 000 000 Kč

59 701 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²
Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²
Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²

Prodaný dům 266 m², pozemek 1139 m²

Krásnolipská 820/72, Rumburk 1

4 990 000 Kč

4 000 000 Kč

15 038 Kč/m2

Prodáno 11.7.2025

Prodaný  dům 94 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 507 m²

Šafranice 401, Mšené-lázně

5 300 000 Kč

56 383 Kč/m2

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  dům 122 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 857 m²

Vetelská 131, Vědomice

6 300 000 Kč

51 639 Kč/m2

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 250 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 250 m²

Krásný Dvůr 71, Krásný Dvůr

2 090 000 Kč

38 000 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  dům 280 m², pozemek 387 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 387 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 387 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 387 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 387 m²

Riegrova 544/27, Děčín II-Nové Město

7 960 000 Kč

28 429 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
1...8910...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů