Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 20. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.8.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 840 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 840 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 840 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 840 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 840 m²

Karlovarská 227, Lubenec

4 190 000 Kč

27 933 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.8.2025

Prodaný  dům 251 m², pozemek 1049 m²Prodaný  dům 251 m², pozemek 1049 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 1049 m²
Prodaný  dům 251 m², pozemek 1049 m²

Prodaný dům 251 m², pozemek 1049 m²

Děčín XXIV-Krásný Studenec 70, Děčín

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

27 888 Kč/m2

Prodáno 7.8.2025

Prodaný  dům 230 m², pozemek 3152 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 3152 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 3152 m²

Veselé 190, Veselé

4 250 000 Kč

18 478 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 888 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 888 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 888 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 888 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 888 m²

Srdov ev. č. 37, Liběšice

5 242 000 Kč

32 763 Kč/m2

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 165 m²

Prodaný dům 320 m², pozemek 165 m²

Pohraniční Stráže 1507, Varnsdorf

1 700 000 Kč

5 313 Kč/m2

Prodáno 5.8.2025

Prodaný  dům 118 m², pozemek 360 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 360 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 360 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 360 m²

Radonice nad Ohří 23, Peruc

2 650 000 Kč

22 458 Kč/m2

Prodáno 1.8.2025

Prodaný  dům 208 m², pozemek 125 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 125 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 125 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 125 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 125 m²

Chřibská 318, Chřibská

2 800 000 Kč

2 490 000 Kč

11 971 Kč/m2

Prodáno 1.8.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 384 m²

Kratochvílova, Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem

9 460 000 Kč

63 067 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  dům 187 m², pozemek 1377 m²Prodaný  dům 187 m², pozemek 1377 m²
Prodaný  dům 187 m², pozemek 1377 m²
Prodaný  dům 187 m², pozemek 1377 m²

Prodaný dům 187 m², pozemek 1377 m²

Ročov 37, Ročov

5 290 000 Kč

28 289 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1711 m²

Škrle 49, Bílence

4 400 000 Kč

22 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...789...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů