Prodané domy

Prodané domy v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

57 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 832 m²

J. Haly 861, Vizovice

5 100 000 Kč

30 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 244 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 324 m², pozemek 607 m²Prodaný  dům 324 m², pozemek 607 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 607 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 607 m²

Prodaný dům 324 m², pozemek 607 m²

U Stavu I 1069, Hulín

5 890 000 Kč

18 179 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 10064 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 10064 m²

Všemina 34, Všemina

5 490 000 Kč

21 960 Kč/m2

Prodáno 31.3.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 219 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 219 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 219 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 219 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 219 m²

Čelakovského 2167/30, Kroměříž

6 790 000 Kč

6 240 000 Kč

54 261 Kč/m2

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  dům 94 m², pozemek 519 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 519 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 519 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 519 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 519 m²

Za Humny 127, Uherské Hradiště - Jarošov

5 290 000 Kč

56 277 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 660 m², pozemek 466 m²Prodaný  dům 660 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 660 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 660 m², pozemek 466 m²

Prodaný dům 660 m², pozemek 466 m²

Záhorovice 11, Záhorovice

6 950 000 Kč

6 900 000 Kč

10 455 Kč/m2

Prodáno 13.3.2025

Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 1735 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 1735 m²

Žabárna 503, Zlín - Příluky

9 490 000 Kč

58 580 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 732 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 732 m²

Dobrovského 7502, Otrokovice

6 600 000 Kč

64 706 Kč/m2

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 594 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 594 m²

Štefánikova 2709, Zlín

9 350 000 Kč

77 917 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1337 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1337 m²

Chodská 758, Rožnov pod Radhoštěm

8 210 000 Kč

41 050 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 244 domů