Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 22. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.7.2025

Prodaný  dům 118 m², pozemek 351 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 351 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 351 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 351 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 351 m²

Habrovská 779, Ždánice

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

27 119 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Dobrovského 1399/15, Brno - Královo Pole

6 999 300 Kč

107 682 Kč/m2

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Mezi Mlaty 1114/11, Kyjov

3 000 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 211 m², pozemek 158 m²Prodaný  dům 211 m², pozemek 158 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 158 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 158 m²

Prodaný dům 211 m², pozemek 158 m²

Meziboří 46/9, Brno - Jehnice

8 990 000 Kč

5 350 000 Kč

25 355 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 838 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 838 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 838 m²

Bořetice 610, Bořetice

13 500 000 Kč

9 990 000 Kč

66 600 Kč/m2

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 282 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 282 m², pozemek 392 m²

Dolní Loučky 305, Dolní Loučky

8 490 000 Kč

6 999 000 Kč

24 819 Kč/m2

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 561 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 561 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 561 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 561 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 561 m²

Dlouhá 171, Přibyslavice

10 500 000 Kč

98 131 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

Stará osada 3975/25, Brno - Židenice

4 700 000 Kč

111 905 Kč/m2

Prodáno 18.7.2025

Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 854 m²

Prodaná chata 34 m², pozemek 854 m²

Boskovice ev. č. 704, Boskovice

2 500 000 Kč

73 529 Kč/m2

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 839 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 839 m²

Školní 124, Jaroslavice

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

1...262728...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí