Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 22. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

Dusíkova 910/17, Brno - Lesná

10 390 000 Kč

9 650 000 Kč

126 974 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 87 m²Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²

Prodaný byt 3+kk 87 m²

U Větrolamu 1301/33, Hustopeče

6 080 000 Kč

69 885 Kč/m2

Prodáno 16.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Vomáčkova 194/4, Brno - Dolní Heršpice

5 100 000 Kč

137 838 Kč/m2

Prodáno 16.7.2025

Prodaný  dům 260 m², pozemek 803 m²Prodaný  dům 260 m², pozemek 803 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 803 m²
Prodaný  dům 260 m², pozemek 803 m²

Prodaný dům 260 m², pozemek 803 m²

Na Bráně 299/30, Ochoz u Brna

16 990 000 Kč

14 700 000 Kč

56 538 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 257 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 257 m²

Luční 599/23, Lanžhot

2 600 000 Kč

31 325 Kč/m2

Prodáno 11.7.2025

Prodaný  dům 212 m², pozemek 1941 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 1941 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 1941 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 1941 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 1941 m²

Bukovinka 121, Bukovinka

8 000 000 Kč

7 500 000 Kč

35 377 Kč/m2

Prodáno 10.7.2025

Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 2629 m²Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 2629 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 2629 m²
Prodaná  chalupa 80 m², pozemek 2629 m²

Prodaná chalupa 80 m², pozemek 2629 m²

Zahrádky ev. č. 384, Modřice

7 800 000 Kč

97 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Dukelských bojovníků 3414/146a, Znojmo

4 849 000 Kč

4 649 000 Kč

61 987 Kč/m2

Prodáno 9.7.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

náměstí SNP 1134/26, Brno - Černá Pole

5 790 000 Kč

107 222 Kč/m2

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Na Vyhlídce 1427/10, Boskovice

4 183 116 Kč

67 470 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
1...272829...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí