Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 22. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Nejedlého 383/11, Brno - Lesná

7 300 000 Kč

7 000 100 Kč

104 479 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.7.2025

Prodaný  byt 3+1 91 m²Prodaný  byt 3+1 91 m²
Prodaný  byt 3+1 91 m²
Prodaný  byt 3+1 91 m²

Prodaný byt 3+1 91 m²

Očovská 3351/10a, Hodonín

4 200 000 Kč

3 790 000 Kč

41 648 Kč/m2

Prodáno 3.7.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 611 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 611 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 611 m²

Kamenná 510, Moravská Nová Ves

7 100 000 Kč

47 333 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 2.7.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 246 m²

Mládežnická 364, Březí

5 149 000 Kč

5 196 450 Kč

37 118 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 1.7.2025

Prodaný  dům 86 m², pozemek 309 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 309 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 309 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 309 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 309 m²

Havlíčkova 300, Tišnov

4 500 000 Kč

52 326 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 1.7.2025

Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²
Prodaná  chata 12 m², pozemek 856 m²

Prodaná chata 12 m², pozemek 856 m²

Černovice ev. č. 679, Brno

2 121 000 Kč

1 350 000 Kč

112 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Dyje 141, Dyje

3 990 000 Kč

61 385 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1082 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 1082 m²

V Sádku 448, Újezd u Brna

5 310 000 Kč

41 484 Kč/m2

Prodáno 26.6.2025

Prodaný  dům 133 m², pozemek 1028 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 1028 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 1028 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 1028 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 1028 m²

Hraničářská 696, Jaroslavice

7 400 000 Kč

55 639 Kč/m2

Prodáno 26.6.2025

Prodaný  dům 216 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 500 m²

Dražovice 284, Dražovice

7 999 990 Kč

6 999 999 Kč

32 407 Kč/m2

1...282930...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí