Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 21. 5. 2024

734 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Mikulovská 4056/7, Brno - Židenice

4 100 000 Kč

102 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Koněvova 1833/21, Mikulov

3 900 000 Kč

150 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Chudčická 1348/19, Brno - Bystrc

8 190 000 Kč

8 585 000 Kč

117 603 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 98 m²

Zbýšovská 802, Rosice

4 750 000 Kč

47 500 Kč/m2

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Fučíkova 458/1, Vyškov-Předměstí

3 890 000 Kč

3 800 000 Kč

65 517 Kč/m2

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 388 m²

U hřiště 627/4, Lanžhot

4 290 000 Kč

28 411 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 1+kk 41 m²Prodaný  byt 1+kk 41 m²
Prodaný  byt 1+kk 41 m²
Prodaný  byt 1+kk 41 m²

Prodaný byt 1+kk 41 m²

Božetěchova 2673/102, Brno - Královo Pole

4 890 000 Kč

4 400 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Karla Hynka Máchy 3218/26, Břeclav

3 625 000 Kč

51 786 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Novoměstská 1477/3, Brno - Řečkovice

7 290 000 Kč

107 206 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 2167 m²

Viničné Šumice 58, Viničné Šumice

6 900 000 Kč

41 566 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
1...464748...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí