Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 3+kk 66 m²Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²

Prodaný byt 3+kk 66 m²

Suchov 247, Suchov

2 500 000 Kč

2 150 000 Kč

32 576 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Skopalíkova 857/1, Brno - Židenice

6 549 000 Kč

93 557 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Barvy 763/12, Brno - Lesná

4 900 000 Kč

96 078 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 534 m², pozemek 721 m²

Husova 334/2, Mikulov

30 000 000 Kč

56 180 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  byt 2+1 76 m²Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²

Prodaný byt 2+1 76 m²

Bayerova 582/12, Brno - Veveří

6 990 000 Kč

91 974 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 171 m²

Mánesova 421, Bučovice

4 000 000 Kč

27 397 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 193 m², pozemek 520 m²Prodaný  dům 193 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 520 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 520 m²

Prodaný dům 193 m², pozemek 520 m²

Konice 101, Znojmo

9 554 000 Kč

49 503 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 470 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 470 m²

Lelekovice ev. č. 800, Lelekovice

775 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  dům 111 m², pozemek 191 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 191 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 191 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 191 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 191 m²

Bezručova 1827/69, Mikulov

9 390 000 Kč

7 500 000 Kč

67 568 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaný  dům 132 m², pozemek 310 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 310 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 310 m²

Rostěnice 124, Rostěnice-Zvonovice

8 550 000 Kč

64 773 Kč/m2

1...626364...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí