Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 239 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 239 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 239 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 239 m²

Rostěnice 182, Rostěnice-Zvonovice

7 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 176 m², pozemek 374 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 374 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 374 m²

Na Jámě 1539/42a, Mikulov

8 911 400 Kč

8 484 000 Kč

48 205 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Mikuláškovo náměstí 577/16, Brno - Starý Lískovec

4 300 000 Kč

87 755 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 51 m²Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²

Prodaný byt 2+kk 51 m²

Bratislavská 2250/17, Břeclav

3 400 000 Kč

3 190 000 Kč

62 549 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  dům 149 m², pozemek 436 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 436 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 436 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 436 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 436 m²

Luleč 405, Luleč

7 790 000 Kč

52 282 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 213 m², pozemek 794 m²

Klentnice 193, Klentnice

10 600 000 Kč

49 765 Kč/m2

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Bří. Mrštíků 2463/19, Břeclav

3 450 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Dvorecká 540/69, Brno - Tuřany

7 790 000 Kč

7 750 000 Kč

119 231 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1020 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1020 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1020 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1020 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1020 m²

Kořenec 204, Kořenec

8 800 000 Kč

48 889 Kč/m2

Prodáno 16.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Republikánské obrany 1630/8c, Mikulov

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

1...636465...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí