Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

734 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.8.2024

Prodaný  dům 132 m², pozemek 364 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 364 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 364 m²

Lažany 159, Lažany

7 500 000 Kč

56 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  dům 296 m², pozemek 539 m²Prodaný  dům 296 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 296 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 296 m², pozemek 539 m²

Prodaný dům 296 m², pozemek 539 m²

Pravlov 157, Pravlov

5 350 000 Kč

18 074 Kč/m2

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  byt 2+1 75 m²Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²

Prodaný byt 2+1 75 m²

Nádražní 261, Šanov

2 140 000 Kč

28 533 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Jedovnická 2347/6, Brno - Líšeň

2 400 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Nádeníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY 28
Realitní makléř: Jiří Nádeníček

Jiří Nádeníček

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY 28

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 204 m²

Pod Lipami 128, Silůvky

4 650 000 Kč

50 543 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Jindřicha Hořejšího 2789/10, Znojmo

2 740 000 Kč

2 650 000 Kč

44 915 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 197 m², pozemek 232 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 232 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 232 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 232 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 232 m²

Lesní 586/6, Břeclav - Poštorná

7 999 000 Kč

7 600 000 Kč

38 579 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Sušilovo náměstí 1224/27a, Rousínov

3 420 000 Kč

65 769 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 980 m²

Štítary 177, Štítary

1 378 650 Kč

10 212 Kč/m2

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Poznaňská 2447/2, Brno - Žabovřesky

5 490 000 Kč

101 667 Kč/m2

1...646566...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí