Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj

Od 19. 5. 2024

315 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.10.2024

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Zábřežská 250, Hanušovice

1 590 000 Kč

1 300 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 172 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1023 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1023 m²

Kobeřice 53, Hradčany-Kobeřice

1 950 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 18.9.2024

Prodaná  chata 96 m², pozemek 1294 m²Prodaná  chata 96 m², pozemek 1294 m²
Prodaná  chata 96 m², pozemek 1294 m²
Prodaná  chata 96 m², pozemek 1294 m²

Prodaná chata 96 m², pozemek 1294 m²

Těšíkov ev. č. 643, Šternberk

1 820 000 Kč

18 958 Kč/m2

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 3+kk 56 m²Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²

Prodaný byt 3+kk 56 m²

Prievidzská 2332/21, Šumperk

2 630 000 Kč

46 964 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 286 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 286 m²

Přáslavice 364, Přáslavice

10 350 000 Kč

9 900 000 Kč

77 953 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 195 m², pozemek 828 m²Prodaný  dům 195 m², pozemek 828 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 828 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 828 m²

Prodaný dům 195 m², pozemek 828 m²

Havlíčkova 214, Javorník

2 100 000 Kč

10 769 Kč/m2

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Krasická 361/53a, Prostějov - Krasice

3 855 000 Kč

80 313 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 3462 m²

Ohrozim 110, Ohrozim

4 998 000 Kč

37 022 Kč/m2

Prodáno 6.9.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1305 m²

Lazníky 106, Lazníky

3 200 000 Kč

13 333 Kč/m2

Prodáno 5.9.2024

Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 1083 m²

Újezd 118, Újezd

4 600 000 Kč

46 939 Kč/m2

1...272829...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 172 nemovitostí